Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

N009-14-SAKI POZEMOK V ROŽŇAVE PRI HLAVNEJ CESTE DO KOŠÍC

68 800 €
Interné ID: N009-14-SAKI
Obec: Rožňava
Okres: Rožňava
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky

Popis nehnuteľnosti

ID:N009-14-SAKI
VIDEO SI VIETE POZRIEŤ NA: youtu.be/jWsR0Gvb8Uk alebo na realitybemi.sk
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zaujímavý investičný pozemok v Rožňave - bezprostredne vedľa štátnej cesty 1.triedy E58 smerujúcej do Košíc, povyše čerpacej stanice Shell. Rozloha pozemku je 5735 m2 a je rovinatý. Pozemok je aktuálne vedený ako "orná pôda". Z pozemku sa ponúka výhľad na južnú časť Rožňavskej kotliny, Silickú a Plešiveckú planinu, na mesto Rožňava a na Volovské vrchy. Neďaleko sa nachádza oblasť Podrákoš so sieťou cyklotrás, hrad Krásna Hôrka, a obce pod Silickou planinou s krásnohorskou jaskyňou. V súčasnosti pozemok nie je viazaný žiadnym nájomným vzťahom. Pozemok je umiestnený vo veľmi zaujímavom strategickom bode.
Cena tohto pozemku je 68 800 €. Paralelne s týmto pozemkom susedia ďalšie 2 priľahlé parcely, ktoré sú taktiež v našej ponuke.

Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PROFESIONÁLNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
5735 m2
Plocha pozemku:
5735 m2

Kontaktujte makléra

Radi Vám poradíme