Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

EXKLUZÍVNE Na predaj viničný domček s úrodnou vinicou-Mužla (N033-13-FRAD)

19 990 €
Interné ID: N033-13-FRAD
Obec: Mužla
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata

Popis nehnuteľnosti

N033-13-FRAD

EXKLUZÍVNE Vám ponúkam na predaj malý viničný domček s úrodnou vinicou, Cabernet sauvignon a Rizling. Výmera celého pozemku je 1514 m2, nachádza sa pri obci Mužla, okres Nové Zámky s krásnym výhľadom na vrchy a pohoria: Gerecse, Börzsöny, Pilis.
Viničný domček je úplne podpivničený, disponuje s dvomi miestnosťami, jedna väčšia je na prízemí a menšia je na poschodí. Kúrenie je riešené na tuhé palivo, elektricky stĺp je blízkosti pozemku. Pozemok je mierne svahovitý s kamenistou prístupovou cestou.

Kto hľadá ticho a kľud tak táto vinica je ideálna pre neho.

Cena 19 990 €

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Zaujímavosti o oblasti ktoré možno ste nevedeli:

Klimatologicky je to najteplejšia oblasť Slovenska, kde počet hodín slnečného svitu je najvyšší.

Geologicky je charakterizovaná hlinitou pôdou, ktorú charakterizuje vysoký obsah vápenca. Na južných svahoch dozrejú aj tie odrody, ktoré dozrievajú až v novembri o čom svedčí aj ich vysoká cukornatosť. Neskorý zber tu nie je práve preto zriedkavosťou.

Severné svahy východnej časti zakrývajú dubové lesy. Pri kopcoch nájdeme 7 prírodných rezervácií na rozlohe 340 ha s veľmi vzácnou faunou a flórou.

Belianske kopce sa nachádzajú v trojuholníku, ktorý uzatvára Dunaj a Hron, 8 kilometrov od maďarského stredovekého kráľovského mesta Ostrihom (Esztergom). Belianske kopce obklopujú zo severnej strany Parížský potok a jeho močaristé okolie, ktoré ich oddeľuje od Tekovsko Lužianskych kopcov, z východnej strany údolie Hronu, z južnej strany Malá dunajská kotlina. Najvyšším bodom je 250,9 m - Nagyhegy ("Veľký vrch", oficiálne Starý vrch za lesom). Najväčšia dĺžka je 10 km a najväčšia šírka je 4,5 km.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Plocha pozemku:
1514 m2
Zastavaná plocha:
20 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Kontaktujte makléra

Radi Vám poradíme