Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom kancelárskych priestorov na dobrej adrese (N032-28-LULA)

Interné ID: N032-28-LULA
Ulica: Miletičova
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Kancelárie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a kancelárske priestory v administratívnej budove na Miletičovej ulici, ktorá sa nachádza v atraktívnej lokalite Bratislava II. – Ružinov.
Budova je kompletne zrekonštruovaná, zateplená, má vlastnú kotolňu a interiér budovy je klimatizovaný. Kancelárie majú štandardne plochu 19,83 m2, sú neprechodné, s možnosťou vzájomného prepojenia pri dodržaní podmienky doby viazanosti na dlhšie obdobie. Aktuálne v ponuke kancelárie o rozlohe 40 + 20 +20 m2 na 7. poschodí a 40 + 20m2 na 9.poschodí. Od roku 2009 sa budova postupne rekonštruuje. Priestory na jednotlivých poschodiach boli dispozične stavebne upravené tak, aby vyhovovali najmodernejším požiadavkám prenájmu, čím budova zvýšila svoj štandard. Čistá úžitková plocha tejto budovy je 8 063,90 m2, z toho kancelárska plocha 5 654,65 m2 a spoločné priestory s plochou 2 409,25 m2. Jednotlivé poschodia v budove sú dispozične členené tak, aby vyhovovali nielen veľkým spoločnostiam, ale aj menším pracovným kolektívom a jednotlivcom s jednou kanceláriou. Členenie kancelárskych priestorov na jednotlivých poschodiach je rôzne. Možnosť prenajatia priestorov je od samostatnej kancelárie až po celé poschodie
Lokalita: v tesnej blízkosti centra Bratislavy s dobrou dostupnosťou mestskej hromadnej dopravy a rýchlym prístupom na:
• diaľnicu (5 min)
• letisko (10 min)
• autobusovú stanicu (5 min)
• do centra (do 10 min)
• k hraniciam (15 min)
V tesnej blízkosti budovy sa nachádza zdravotná poisťovňa, banky, iné dôležité úradné inštitúcie a obchody.
Vybavenie budovy:
• kancelárie s plochou od 19 m2 až po dispozičné riešenia podľa požiadaviek (open space)
• na každom poschodí je min. 1 spoločná kuchynka a sociálne zariadenia
• otvárateľné okná, klimatizácia
• recepcia so strážnou službou a prístupom do budovy 24/7, vstupný kartový a kamerový systém
• internet, štruktúrovaná kabeláž
• veľká konferenčná miestnosť
• možnosť vybavenia kancelárii nábytkom prenajímateľa
Parkovanie:
• administratívna budova na Miletičovej ul. poskytuje parkovanie na vlastnom uzavretom parkovisku spolu s 58 parkovacími státiami, ktoré je zabezpečené rampami, kamerovým systémom, ako aj strážnou službou 24/7.
Internet a štruktúrovaná kabeláž:
• v administratívnej budove majú ukončené optické siete mnohí poskytovatelia internetového pripojenia, čo predstavuje zdravé konkurenčné prostredie pre poskytované internetové služby. Budova má vybudovanú metalickú aj optickú chrbticovú sieť pre bezproblémové pripojenie nájomníka.
Štruktúrované kabeláže CAT 6A poskytujú nadštandardné prenosové rýchlosti (10-Gigabit) so šírkou prenosového pásma 500-650 MHz. Dátové zásuvky sú ukončené tieneným konektorom RJ-45. Prepojenie koncového bodu siete nájomcu so zariadeniami ISP je možné aj prostredníctvom optického kábla.

Cena nájmu za kancelársku plochu je už od 7,50 Eur bez DPH/m2. Bez provízie RK.
v závislosti od veľkosti od veľkosti prenajatej plochy. V prípade záujmu Vám vypracujeme kompletnú ponuku za (nájom, zálohové platby na energie, ako aj ostatné služby, vrátane denného upratovania priestorov). Neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácií a obhliadky. Tel: 0911 712 606

RK Nové bývanie Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností po celom Slovensku.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
100 m2
Úžitková plocha:
100 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra

Radi Vám poradíme