Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ponúkame Vám na predaj reštaurácia Milhosť

100 000 €
Interné ID: N023-12-ANHA
Ulica: Milhosť
Obec: Milhosť
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory

Popis nehnuteľnosti

N023-12-ANHA

Anna Haniková a Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúkam na predaj reštauráciu v Milhosť.
Ponúkame vám plne zariadenú a výborne fungujúcu reštauráciu s pizzériou, nepretržite prevádzkovanú jedným majiteľom. Priestory reštaurácie sú často využívané na usporadúvanie rôznych spoločenských akcii (oslavy, kary a pod.)

Súčasťou je aj vonkajšia terasa cca 50 miest.

Reštaurácia sa ponúka ako podnik so všetkými jeho súčasťami, to znamená s kompletným zariadením, inventárom, zásobami.
Záujemca môže prevádzkovať podnik ihneď po uzavretí zmluvy a uhradení dohodnutej kúpnej ceny a to bez potreby akýchkoľvek ďalších úkonov.
Realitná kancelária BeMi je celoslovenskou realitnou kanceláriou, ktorá sa radí medzi špičku na realitnom trhu a ponúka svojim klientom individuálny, ľudský prístup a komplexné služby. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV.

V prípade kúpy nehnuteľnosti formou Hypotekárneho úveru , Vám zabezpečíme sprostredkovanie financovania prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra .

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra

Radi Vám poradíme