spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Nádherný pozemok v Nízkych Tatrách.

0 €/m2
Interné ID: N009-14-MISH
Ulica: Dolná Lehota
Obec: Dolná Lehota
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj

Popis nehnuteľnosti

N009-14-MISH
Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj nádherný pozemok s dobrým prístupom v Dolnej Lehote, vedený ako trval. trávnatý porast na LV.
Pozemok sa nachádza kúsok za obcou a výhľadom na Nízke Tatry . Pozemok má rozlohu 5437 m2 je pravidelne udržiavaný a prístup je hneď z hlavnej cesty. Voda v tejto lokalite sa rieši formou studne, kanalizácia formou septiku.
V mikroregióne Chopok – Juh, 3 km severne od Hrona v údolí Vajskovského potoka v nadmorskej výške 480 m. n. m. leží tichá obec – Dolná Lehota. . Dostanete sa k nej od Banskej Bystrice smer Podbrezová, odbočkou cez obec Lopej. V chotári obce je časť známeho rekreačného strediska Krpáčovo, kde sa dá kúpať a člnkovať. Cestou k tomuto stredisku je v panoráme poľany Črmné umiestnený pamätník SNP, venovaný obetiam 2. svetovej vojny. V okolí obce sú turisticky zaujímavé ciele Žiarska hoľa, Skalka a Vajskovská dolina. Možný je výstup aj na vrcholy Nízkych Tatier Chabenec, Chopok a Ďumbier.

V zime sú možné prekrásne vychádzky na bežkách a pre lyžiarov sú pripravené zjazdovky s umelým zasnežovaním Krpáčovo (7 km), Tále (13 km), a Chopok – Srdiečko (16 km).

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
5437 m2

Kontaktujte makléra

Radi Vám poradíme